Voňavý zážitok – krst nového albumu Lucie Vondráčkovej

Najnovšie dielo Lucie Vondráčkovej, album Láskověty, je už pokrstené! Exkluzívny krst albumu sa konal 6.4.2022 v Card Casino Bratislava. Album Láskověty obsahuje celkovo 14 skladieb a niekoľko spoluprác. V albume sú 3 bonusové skladby. Lucka pri vzniku skladieb spolupracovala s Kamilom Peterajom, Kandráčovcami, Raegom, Michalom Davidom, Mariánom Čekovským a ďalšími.

Najnovšie dielo má troch krstných otcov. Album hrdo pokrstili Ondrej Kandráč, Kamil Peteraj a Marián Čekovský. Samotný krst bol, doslova, voňavým zážitkom, keďže krstní otcovia pokrstili album Luckiným novým parfumom. Za svoje dielo si Lucka odniesla platinovú platňu. Na tejto výnimočnej udalosti bolo aj 28 novinárov a televízne média – TA3, Markíza a JOJ. Okrem krstných otcov boli na krste viaceré známe osobnosti. Lucku na krste podporili Michal Hudák, Peter Bažík, Jozef Grondžák a mnohí ďalší.

Voňavý zážitok – krst nového albumu Lucie Vondráčkovej
Hostia sa na krste dobre bavili a oslávili dielo, na ktoré je Lucka patrične hrdá. Na tejto exkluzívnej udalosti zazneli tri skladby z nového albumu. Boli to piesne Tak nebuď prekvapená – text tejto piesne napísal Kamil Peteraj, Vzkaz v láhvi – pilotná skladba nového albumu a Honza – skladba, na ktorej Lucka spolupracovala s hudobnou skupinou Kandráčovci a na krste ju zaspievala s jedným z krstných otcov albumu, Ondrejom Kandráčom. 
Voňavý zážitok – krst nového albumu Lucie Vondráčkovej

Skladby z Luckinho nového albumu sa už teraz tešia obľube a vysokým počtom pozretí na Youtube a Spotify. Ak ich ešte nepoznáte, určite si ich vypočujte. Medzi skladbami si každý nájde svoju obľúbenú. Tie, ktoré zazneli naživo na krste, si môžete vypočuť kliknutím na tieto odkazy.

Lucie Vondráčková – Tak nebuď prekvapená

Lucie Vondráčková – Vzkaz v láhvi

Lucie Vondráčková & Kandráčovci – Honza

Lucke gratulujeme k albumu a ďakujeme za vytvorenie tohto vydareného diela, za jej usilovnú prácu a príjemný prístup. Lucka je unikátna speváčka, z ktorej prirodzene vyžaruje dobro a pokora. Držíme jej palce, aby mala ešte veľa tak kvalitných albumov a úspešných hitov.

0