DJ BOBO predviedol nezabudnuteľnú show

Máme za sebou skvelú show, o ktorú sa postarala svetová hviezda 90. rokov. Po viac ako 25 rokoch vystúpil na Slovensku legendárny DJ BOBO. Tento švajčiarsky hudobný umelec má na konte množstvo svetoznámych hitov, ktoré dobíjali nemecké a švajčiarske hudobné rebríčky od roku 1992 až po rok 2007.

Jeho koncert bol, tak ako sa očakávalo, veľkou dynamickou show plnou prekvapení, tanca, zábavy, špeciálnych efektov a skvelých piesni. Nádherná akcia pod hviezdami, na amfiteátri v Nitre, sa odohrala 20. mája 2022. Koncert plný skvelej hudby doplnili aj nemeckí Fun Factory, hitmaker Michal David a tanečníci z Old School Brothers.

Pozrite sa aký bol koncert DJ BOBA v Nitre skvelý:

Bol to najlepší svetový oldies koncert aký sa v tomto roku na Slovensku odohral! Ak ste pri tom boli s nami, veríme, že ste si z tohto koncertu odniesli nezabudnuteľný zážitok a skvelú náladu. Amfiteáter praskal vo švíkoch a my vám za to ďakujeme, pretože bez vás by atmosféra koncertu nebola taká skvelá.

Ak ste si to s nami v Nitre poriadne užili a chceli by ste opäť zažiť takú show, máme pre vás prekvapenie. Budúci rok organizujeme na rovnakom mieste ďalšiu SVETOVÚ OLDIES PÁRTY. Viac sa dozviete tu: https://vstupenky.maxiticket.sk/90superfest

0