Pripravte sa na najväčšiu OLDIES PÁRTY v roku 2023!

V máji tohto roku sme odpálili vynikajúcu akciu v Nitre. Švajčiarsky umelec DJ BOBO roztancoval celý amfiteáter. Budúci rok vás čaká ďalšia ohromujúca akcia! Zapíšte si do kalendára dátum 27. máj 2023, pretože v tento deň odpálime v Nitre ďalšiu veľkolepú OLDIES PÁRTY! Pripravili sme pre vás 90´s SUPER Fest.

Hlavným znakom večera bude Eurodance – žáner tanečnej hudby, ktorý v sebe spája prvky z hudobných štýlov House, Hi-NRG a Italo Disco. Žáner bol veľmi obľúbený v rokoch 1992 – 1996 v Európe, Oceánii a Južnej Amerike. Je charakteristický jednoduchým refrénom, vysokými ženskými vokálmi, mužským rapom a výraznými basami.

Môžete sa tešiť na OLDIES večer, počas ktorého vystúpia:

2 UNLIMITED – belgicko-holandská hudobná skupina, ktorá vznikla v roku 1991 a je jednou z najúspešnejších v žánre Eurodance

HADDAWAY – speváka preslávil hit „What is love“, ktorý je jedným z najznámejších Eurodance hitov

TWENTY 4 SEVEN feat. Stay C & Li-Ann – Twenty 4 Seven je úspešná holandská Eurodance skupina, ktorá vznikla v roku 1989

Na koncerte vystúpia aj ďalší zahraničný hudobníci, ktorých piesne sú svetovými hitmi. Tešiť sa môžete aj na domácu scénu v podobe MEGAMIXU slovenských hviezd 90. rokov.

90superfest_titulka

Ďalšie informácie o koncerte budeme priebežne aktualizovať. Ak budete sledovať naše sociálne siete a našu stránku, dozviete sa všetko o koncerte ako prví. Zaistite si miesto na tento MEGA večer už teraz! Vstupenky na túto skvelú akciu si môžete kúpiť, za zvýhodnenú cenu, na stránke: https://vstupenky.maxiticket.sk/90superfest. Tešíme sa na vás a veríme, že spolu vytvoríme nezabudnuteľnú akciu!

0