Festival Rozprávkoland: Čo prináša najväčší rodinný festival na Slovensku?

Rozprávkoland je jedinečný rodinný festival, ktorý je tvorený 7 jednodňovými podujatiami naprieč celým Slovenskom. Jeho súčasťou sú rozličné atrakcie, divadielka, súťaže a činnosti s animátormi. Jednoducho, na svoje si príde každé dieťa! Náš aktuálny ročník 2022 hostili 4 slovenské mestá – Bojnice, Oravský Podzámok, Prešov a Spišská Nová Ves.

2 rozpravkoland pohadkoland podujatia skupiny animatori hry atrakcie

Čo zažili deti na Rozprávkolande?

Program Rozprávkolandu je doslova ušitý na mieru dnešnej generácii detí. Jednotlivé hry a atrakcie sú navrhnuté tak, aby zabavili široké spektrum detí s rôznymi záujmami a povahami. Súčasťou sú vystúpenia Maliny jam, Paci Pac či Máša a Medveď. Nechýba hudba počas celého dňa a atmosféra, ktorú si deti jednoducho zamilujú! 

3 rozpravkoland deti rodicia festival leto rodina program vystupenia interpreti

Príležitosti pre partnerov

Výnimočnosťou podujatia Rozprávkoland je skutočnosť, že je orientované výlučne na deti, predovšetkým vo veku 0 – 10 rokov. Pre vašu spoločnosť tak prináša unikátnu príležitosť, ako osloviť túto netradičnú cieľovú skupinu a aktívne s ňou interagovať. A to nielen v rámci samotných podujatí, ale aj sociálnych sietí a ďalších foriem komunikácie.

Stať sa môžete generálnym, mediálnym, hlavným reklamným alebo reklamným partnerom. V rámci spolupráce získate možnosť zviditeľniť sa pred tisíckami potenciálnych zákazníkov. Či už na samotných akciách, v televíznych spotoch alebo iných reklamných kanáloch.

4 odprezentujte svoje produkty a sluzby detsky festival rozpravkoland

Odprezentujte svoje produkty a služby

Napriek tomu, že Rozprávkoland je podujatie určené špeciálne pre deti, nechýbajú na ňom ani rodičia. V rámci promo aktivít tak viete ako partner odprezentovať svoju značku aj tejto cieľovej skupine.

Ak ponúkate zaujímavé produkty či služby, môžete ich na akcii odprezentovať alebo predávať vo svojom vlastnom stánku. Nielenže sa zviditeľníte pred tisíckami ľudí, ale naviac prispejete k tomu, že najbližší Rozprávkoland bude ešte lepší ako doposiaľ!

0